Decathlon Bisiklet Alışverişi Turu – Video

Bu bölümde Decathlon’un Vadi İstanbul AVM‘de bulunan mağazasında bisiklet reyonunu geziyoruz. Btwin bisiklet modellerine ve eldiven, kask, gözlük gibi ekipmanlara da yakından bakıyoruz. İyi seyirler.

Göz atın: Bisiklet Eldiveni Seçimi Nasıl Yapılır?

Decathlon’a nasıl gidilir?

Decatlon’un birçok şehirde onlarca mağazası var. Ayrıca Websitesi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Mağazaların nerede olduğunu öğrenmek için de buradan öğrenebilirsiniz.

Hakkında

1976’da Fransa’da kurulan spor markasıdır. Kendi içinde barındırdığı tutku markaları sayesinde sporu herkese ulaşılabilir kılmayı hedefler. DNA’sında olan inovasyon sayesinde, tüm spor kullanıcılarına maksimum ulaşılabilirlik sağlayabilmeyi amaçlamaktadır. Bu amaca yönelik olarak tüm ekiplerimiz kullanıcılarımıza ürünlerimizi her gün daha düşük fiyatla sunmak için çalışmaktadır.

70.000’den fazla sportif olarak 70 farklı sporu tüm kullanıcılarımıza ulaşılabilir kılmaya çalışıyoruz. Sporun lüks bir hobiden ziyade yaşamın bir parçası olarak görmeyi tercih ediyoruz. İki ana değerimiz olan canlılık ve sorumluluk sayesinde birçok sporseverle çalışma fırsatına kavuşuyoruz! İnovasyon şirket politikamızın merkezidir: satış araştırmalarında, konseptlerimizde, tasarımımızda, üretimimizde, iletişimimizde, lojistiğimizde. Mağazalarda gördüğünüz tüm markalar Decathlon çatısı altındadır. (kaynak)