Pacsafe Pouchsafe 200 organizer çanta incelemesi

Seyahat ederken en korkulan durumların başında hırsızlık gelir. Bu duruma karşı pek çok önlem alınabilir. Hatta bu konu üzerine ağırlık vermiş, hırsızlıklara karşı korumalı seyahat ekipmanları üreten birçok marka mevcut. Bu alanda başarılı faaliyetler gösteren Pacsafe’in Pouchsafe 200 model organizer çantasını inceliyoruz. 

Pouchsafe 200 modeli, sık sık seyahat eden; pasaport, kimlik ve kredi kartları gibi kıymetli eşyalarını daha korumalı taşımak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir organizer. Sadece kartlarınızı değil aynı zamanda; kağıt, kalem, hafıza kartı, sim kartları ve daha pek çok eşyanızı taşıyabileceğiniz, elinizi attığınız gibi bulabileceğiniz özel ceplerle tasarlanmış.

Peki nasıl güvenlik önlemleri sunuyor?

Pouchsafe 200, aşırmak olarak tabir edilen; bir anda, hatta farkına varmadan gerçekleşen hırsızlıklara ve kesmelere karşı sağlamlaştırılmış boyun askısı ile hırsızlıklara karşı çeşitli önlemler barındırıyor.

Özellikle her eşya için ayrılmış özel ceplere sahip olmasıyla birlikte, eşyalarını sık sık kaybeden, aradığını kolaylıkla bulamayan kullanıcılar için çok faydalı bir ürün olmuş. Ürün hakkında hazırladığımız inceleme videosunu merak ediyorsanız, alt kısımdan erişebilirsiniz.