Roswheel Sele Altı Çanta İncelemesi

Son zamanlarda hızlı ve hafif bisiklet turculuğu amacıyla ortaya çıkan bikepacking çantaları büyük ilgi görüyor. Özellikle bagaj takılamayan yol ve dağ bisikletleri için bisikleti sele altı, kadro ve gidonuna takılan çantalar ile günlerce sürecek bisiklet turlarında ihtiyacınız olan tüm eşyaları taşımanız mümkün. Bikepacking turculuğuna giriş için uygun fiyatla bir model arıyorsanız Roswheel 8L sele altı çanta seçenekleriniz arasında olabilir. 

Çin merkezli Roswheel markası uzun zamandır uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretiyor. Son yıllarda popüler hale gelen bikepacking çanta pazarına da hızlı giriş yaptılar. Markanın bu alanda çok farklı çözümleri mevcut. Bu yazıdaysa 8 litre hacme sahip giriş seviyesinde tercih edilebilecek modeline göz atıyoruz.

Roswheel sele altı çanta 8 litre hacme sahip ve yağmura karşı dayanıklı hale getirilmiş. Bisikletin üzerine montajını yapmak oldukça basit. Klipsler ve ayarlı perlonları ile sağlam bir şekilde sabitleniyor. 8 litre hacme sahip ancak daha az eşya koyduğunuzda da boş kalmaması için katlanarak kapatılan ağzını boşluk kalmayıncaya kadar katlayabilirsiniz. Üst kısmında bulunan ufak cebe de hızlı erişmek istediğiniz eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca ışık takmak için bir bölümü de var.

Sonuç

Roswheel sele altı çanta giriş seviye fiyatı ve yeterli performans sunan yapısıyla alınabilir fiyata sahip. Satın almak için: Tıklayabilirsiniz.  Ayrıca hazırladığımız inceleme videosundan daha detaylı bilgi de alabilirsiniz.