Pacsafe Retractasafe 100 Kask ve Çanta Kilidi

Sık sık seyahat eden ve eşyalarını güven altına almak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış Pacsafe Retractasafe 100 Kask ve Çanta Kilidini inceliyoruz. 

Seyahatlerde ve gündelik yaşantıda eşyalarımızı hırsızlıklara karşı korumak oldukça önemli. Özellikle yabancı turist olarak seyahat edilen yerlerde, hırsızlar tarafından daha da dikkat çektiğimizi belirtmeliyiz. Bu tür durumlara karşı (umarım hiçbirimiz yaşamayız) kilitler en doğru seçimler arasında. Çantamızın fermuarlarını, motosiklet veya bisiklet kaskımızı ya da farklı eşyalarımızı Pacsafe Retractasafe 100 ile güven altına alabiliriz.

Pacsafe Retractasafe 100, 50 gram ağırlığa ve 73 cm uzunluğa sahip. Onlarca çelik telin birleşiminden oluşan kablosunun kalınlığı ise 1.6mm. Plastik gövdeye sahip ve 3 basamaklı değiştirilebilir şifre ile kilitleniyor. Yapısı sebebiyle caydırıcı amaçla kullanılabilecek bir kilit. Uzun süreler korumak istediğiniz eşyalarınız için daha yüksek korumaya sahip modelleri tercih etmelisiniz.

Sonuç

Pacsafe Retractasafe 100, sık sık seyahat eden, eşyalardan birkaç dakikalık ayrılmalara karşı kullanılabilecek, bisiklet veya motosiklet kaskı gibi ekipmanları güven altına almak için tercih edilebilecek kullanışlı bir çözüm. Kilit hakkında hazırladığımız videoyu izlemeyi de unutmayın.