RFID korumalı taplet kılıfı -Pacsafe RFID-tec 300 incelemesi

Son yıllarda taşınabilir teknolojiler ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşıyoruz. Özellikle küçülen, güçlenen ve düşük güç tüketen işlemcilerle birlikte, tablet bilgisayarlarda video düzenleme, müzik üretimi ve yüksek grafikli oyunlar gibi zorlayıcı işlemleri yapmak mümkün oluyor. Tabletler için en yaralı aksesuarların başında da kılıflar gelmekte. Özellikle dizüstü bilgisayarlar gibi bir kullanım gerçekleştirmek için oldukça etkili çözümler. Bu çözümler arasında RFID koruması ile ön plana çıkan Pacsafe RFID-tec 300 modelini inceliyoruz. 

Pacsafe RFID-tec 300, kredi kartları, pasaportlar ve kimlik kartlarında bulunan çipler üzerinden temassız veri alışverişini engelleyen RFID teknolojisini içerisinde barındırıyor. Çantanın dış yüzünde bulunan ceplerde olan bu özellikle birlikte, yeni nesil hırsızlıkları engelleyecek korumayı sağlıyor.

Kılıf özellikle iPad pro modelleri ile kullanım için güzel özellikler sunuyor. Şarj adaptörü, dönüştürücüler ve kalem için ayrılmış yerlere sahip olması tek bir çanta ile her şeyi taşımanıza olanak sunuyor. Cihaz 10″lik tablet modelleri ile uyumluluk sağlıyor. İç kısmı oldukça yumuşak ve çizilmelere sebep olmayacak kaplamaya sahip.

Pacsafe RFID-tec 300 tablet kılıfı genel anlamda memnun kaldığımız bir model oldu. Özellikle tabletini ve çipli kartlarını güvenle taşımak isteyen kullanıcılar için güzel çözümler sunuyor. Ürün hakkında hazırladığımız inceleme videosuna da göz atabilirsiniz.