Ledlenser P6R Core: Kullanımı kolay el feneri

Ledlenser adını tüm dünyada ki kullanıcılarına kanıtlamış köklü bir Alman markası. Ürettiği kaliteli ışık kaynakları ile hem doğa sporları yapan hem çalışma ortamında aydınlatmaya ihtiyacı olanlar için kaliteli ürünler ortaya çıkarıyor. El fenerleri arasında marka bilinirliği açısından en üstte yer aldıklarını söylemek mümkün. Kendilerine ait patentli pek çok teknoloji sayesinde fener dünyasında iz belirleyici ürünler ortaya koyuyorlar.

Bunlardan bir tanesi de P6R Core, el feneri olarak geçen bu fener üzerinde yerleşik kapalı bir şarj edilebilir pile sahip. Patentli fokus sistemi ve merceklerin homojen ışık yansıtması sayesinde oldukça stabil ve homojen bir aydınlatma sağlıyor. Maksimum 900 lümenlik bir aydınlatma sağlıyor. En düşük ise 15 lümen değerlerine yakın. Homojen bir aydınlatma sunuyor. Ayrıca akıllı ışık düzeni sayesinde 9 farklı ışık modu içerisinde size uygun olanları seçerek sıralamanızı sağlıyor. Bu da her ihtiyaca uygun bir feneri satın almak anlamına geliyor. Her sektörden her spor branşından insana hitap etmesini sağlıyor. Ayrıca bunu yaparken sizi güvence altına alan acil durum moduda sizi en zor anlarınızda ışıksız bırakmamak için devreye giriyor. 95 saate kadar bir aydınlatma ile size destek sağlıyor.

Söylenecek daha çok şey var bunlardan biriside mıknatıslı şarj imkanı. Cihaz gövdesinde bulunan metal yüzeye manyetik şarj kablosunu takarak hiç uğraşmadan pili doldurabiliyorsunuz. Bu da sizi gereksiz pil çıkarma derdinden ve karanlıkta kaldığınızda kabloyu yerine oturtma stresinden kurtarıyor.

Sizin Ledlenser ile ilgili düşüncelerinizi de merak ediyorum. Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.